Uprzejmie Państwa informujemy, iż w dniach 29.04.2024-05.05.2024 roku firma Poli-Farm Sp. z o.o. będzie nieczynna.

Współpraca

Marki własne

Mając bogate doświadczenie i współpracując z wieloma firmami dystrybucyjnymi, oferujemy produkcję nawozów pod nazwą i marką klienta. W naszej ofercie znajduje się 10 produktów bazowych, dostępnych w różnych pojemnościach.
Proces obejmuje produkcję, rozlewanie oraz etykietowanie produktów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkty są pakowane w kartony, umieszczane na paletach i wysyłane bezpośrednio do odbiorców.

Konfekcja towaru

Świadczymy usługi etykietowania, nanoszenia dat, pakowania w kartony i na palety, przepakowywania produktów oraz rozlewania z mauzerów do mniejszych pojemności. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybką wysyłkę, dostosowaną do potrzeb naszych klientów.

Magazynowanie i wysyłka

Dysponujemy halą produkcyjno-magazynową o powierzchni
5 500 m². Oferujemy możliwość produkcji, konfekcjonowania oraz przechowywania towarów dla naszych klientów, a następnie ich wysyłki bezpośrednio do kontrahentów.
Nasze zaawansowane zaplecze magazynowe umożliwia elastyczne zarządzanie logistyką i zapewnia terminowe dostawy.

Zamówienia hurtowe

Nasza działalność produkcyjna koncentruje się głównie na realizacji zamówień hurtowych. Oferujemy nasze preparaty w mauzerach 1000 L, a także w pojemnikach 5L i 20L, które są wysyłane w ilościach paletowych za pomocą transportu ciężarowego. Dzięki temu możemy skutecznie obsługiwać duże zamówienia, spełniając oczekiwania naszych klientów na całym świecie.

Zapraszamy do współpracy: